Форум - Рыбалка в Николаеве и Николаевской области  

Вернуться   Форум - Рыбалка в Николаеве и Николаевской области > Юридический отдел > Юридические вопросы

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.02.2010, 15:46   #1
Катран
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Прошу разьяснить

Інструкція з оформлення органами рибоохорони матеріалів про адміністративні правопору Это нормативный документ согласно которому, если я правильно понял, одна и та же инстанция выполняет функции и надзора и контроля и покарания. А как же суд? Разьясните пожалуйста. С уважением.
  Ответить с цитированием
Старый 02.02.2010, 17:55   #2
sluggard
Пользователь
 
Регистрация: 01.02.2010
Адрес: Николаев
Сообщений: 97
По умолчанию

да все вроде так же как и в ГАИ. только инспектор ГАИ объединяет сразу два пункта рыбинспектора и "посадову особу органів рибоохорони виносить постанову по справі про адміністративне правопорушення". постанова эта точно также в суде оспаривается и исполнением исполнительная служба занимается...
sluggard вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.01.2011, 21:01   #3
mengrel_ua
Пользователь
 
Регистрация: 17.08.2010
Адрес: Николаев
Сообщений: 41
По умолчанию

Многие ли участники форума являются членами УООР (УТМР)?
mengrel_ua вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.01.2011, 21:05   #4
Pedro
Чемпион Украины
Спиннинг с лодки 2015
 
Регистрация: 01.02.2010
Адрес: Николаев
Сообщений: 143
По умолчанию

многие...
Pedro вне форума   Ответить с цитированием
Cказали спасибо:
Старый 23.01.2011, 22:12   #5
Kollega
Опытный
 
Регистрация: 27.04.2010
Адрес: Мирное, Витовский р-н.
Сообщений: 219
По умолчанию

Нехило в общем наверное.
В суд похоже уже после того, как...


Стаття 288. Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення
Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено:
1) постанову адміністративної комісії - у виконавчий комітет відповідної ради або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом;
2) рішення виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради - у відповідну раду або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом;
3) постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення - у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом.
Постанову про одночасне накладення основного і додаткового адміністративних стягнень може бути оскаржено за вибором особи, щодо якої її винесено, чи потерпілого в порядку, встановленому для оскарження основного або додаткового стягнення;
( Пункт 4 частини першої статті 288 виключено на підставі Закону N 2342-III від 05.04.2001 ) ( Пункт 5 частини першої статті 288 виключено на підставі Закону N 2342-III від 05.04.2001 ) Скарга подається в орган (посадовій особі), який виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України. Скарга, що надійшла, протягом трьох діб надсилається разом із справою органу (посадовій особі), правомочному відповідно до цієї статті її розглядати.
Постанову уповноваженого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення може бути скасовано або змінено за протестом прокурора керівником відповідного органу, а також незалежно від наявності протесту прокурора - керівником вищестоящого органу.
Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
Скарга подається в орган (посадовій особі), який виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України. Скарга, що надійшла, протягом трьох діб надсилається разом із справою органу (посадовій особі), правомочному відповідно до цієї статті її розглядати.
Постанову уповноваженого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення може бути скасовано або змінено за протестом прокурора керівником відповідного органу, а також незалежно від наявності протесту прокурора - керівником вищестоящого органу.
Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
( Стаття 288 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР N 2010-11 від 03.04.86, N 7542-11 від 19.05.89; Законами N 2857-12 від 15.12.92, N 244/94-ВР від 15.11.94, N 557-XIV від 24.03.99, N 2342-III від 05.04.2001, N 586-VI від 24.09.2008 )



Цитата:
Сообщение от sluggard Посмотреть сообщение
да все вроде так же как и в ГАИ
Поменьше в отчетах про грелки



Стаття 266. Відсторонення осіб від керування транспортними засобами, річковими і маломірними суднами та огляд на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Особи, які керують транспортними засобами, річковими або маломірними суднами і щодо яких є підстави вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами, річковими або маломірними суднами та оглядові на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
Огляд водія (судноводія) на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, проводиться з використанням спеціальних технічних засобів працівником міліції у присутності двох свідків.
У разі незгоди водія (судноводія) на проведення огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, працівником міліції з використанням спеціальних технічних засобів або в разі незгоди з його результатами огляд проводиться в закладах охорони здоров'я. Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, затверджується управліннями охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій. Проведення огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, в інших закладах забороняється.
Огляд осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, здійснюється в закладах охорони здоров'я не пізніше двох годин з моменту встановлення підстав для його здійснення. Огляд у закладі охорони здоров'я та складення висновку за результатами огляду проводиться в присутності працівника міліції. Кожний випадок огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, у закладі охорони здоров'я реєструється в порядку, визначеному спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я.
Огляд особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, проведений з порушенням вимог цієї статті, вважається недійсним.
Направлення особи для огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду здійснюються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
У разі відсторонення особи від керування транспортним засобом, річковим або маломірним судном можливість керування цим транспортним засобом, річковим або маломірним судном надається уповноваженій нею особі, яка має посвідчення водія (судноводія) відповідної категорії та може бути допущена до керування транспортним засобом, річковим або маломірним судном.
( Стаття 266 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2342-III від 05.04.2001; в редакції Закону N 586-VIвід 24.09.2008; із змінами, внесеними згідно із Законом N 885-VI від 15.01.2009 )
Kollega вне форума   Ответить с цитированием
Cказали спасибо:
Старый 06.03.2011, 09:51   #6
Правильный
Супер-модератор
 
Регистрация: 27.01.2010
Адрес: Николаев
Сообщений: 1,452
По умолчанию

В Приложении 1 ( минимальные размеры рыб) Правил любительского и спортивного рыболовства Украины установлен минимальный размер тарани, разрешённой к вылову - 18 см, а размер плотвы, как и окуня, густеры не регламентируется.
Отсюда вопрос: Как всё-таки отличить плотву от тарани, а густеру от подлещика ?
Есть такие инспекторы, которые сумеют это сделать, не препарируя рыбу и не считая глоточные зубы ?
Правильный вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.04.2011, 21:22   #7
Aleksandr
Пользователь
 
Регистрация: 24.03.2010
Адрес: Баштанка Николаевская область
Сообщений: 33
По умолчанию

Были 31 на Софиевском водоеме подплывали (самалийские пираты)сразу в три горла орут не мона ловить, начали выяснять почему не мона, говорят так барин сказал,. потом пожелали счастливой рыбалки и уплыли.
Aleksandr вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.04.2011, 21:26   #8
vitek2204
Пользователь
 
Регистрация: 12.09.2010
Адрес: Николаев
Сообщений: 46
По умолчанию

Похожее толковали и нам Н.Бугский Рыбнадзор. Они еще и упоминали какуюту фирму, толи организацию (непомню) которая хочет брать водохранилище в оренду. С понедельника выйду на роботу узнаю как она называется. Отпишусь.
vitek2204 вне форума   Ответить с цитированием
Cказали спасибо:
Старый 02.04.2011, 21:31   #9
Aleksandr
Пользователь
 
Регистрация: 24.03.2010
Адрес: Баштанка Николаевская область
Сообщений: 33
По умолчанию

да это ни рыб надзор , а просто мужики гоняют ветер по водоему
Aleksandr вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.04.2011, 21:34   #10
Правильный
Супер-модератор
 
Регистрация: 27.01.2010
Адрес: Николаев
Сообщений: 1,452
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vitek2204 Посмотреть сообщение
которая хочет брать водохранилище в оренду.
Ну, "хочет" - это ещё не факт сдачи в аренду. Хотеть не вредно !
Интересно, даже очень, как это планируют сделать с водоёмом общего пользования ? Тем более, что Н.Бугская РДА и областная ОДА этого не хотят !
Правильный вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.



Текущее время: 14:07. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
vB.Sponsors